TürkçeEnglish
Ana Sayfa  |  Hakkımızda  |  Hizmetlerimiz  |  İletişim
Tüm ürünler
OKA - Mal Alımı İçin İhale İlanı !
Orta Karadeniz Kalkınma Ajansının (OKA) “Kobilerin Rekabet Gücünün Arttırı
Domotex Russia 2012
Domotex Rusya'da da sizlere ürünlerimizi sergilemekten mutluluk duyarız.
BAU 2013 München
2013 Yılında düzenlenecek Bau München fuarında sizleri de aramızda görmekt
Domotex Hannover 2012
Her yıl olduğu gibi bu yıl da Domotex 2012 de sizlerle birlikteydik.
ZOW 2012 - Bad Salzuflen
Bu sene ilk olarak katıldığımız ZOW 2012 - Bad Salzuflen fuarındakı ilgini
R+T Stuttgart
Hall 9 Stand D12
Hakkımızda

Endüstri ve teknoloji geliştikçe, alüminyum kullanımı artmaktadır. Daha hafif, daha sağlam daha verimli daha uzun ömürlü ve sonuçta daha ekonomik ürünler için, alimünyum tercih edilmektedir.

Profal Alüminyum olarak biz Yüksek kalite anlayışı ile, 1999 yılında Organize Sanayi Bölgesinde 5000m2 kapalı alan içerisinde makina yatırımı tamamlanmış olan fabrikamızda alüminyum profil üretimini gerçekleştirirek sektörde yerimizi almayı hedefledik.

Profal Alüminyum, kısa zamanda alüminyum ekstrüzyon konusunda önemli mesafeler kaydedip 2000 yılında teknik donanımlı prefosyonel bir ekiple seri üretime geçerek, üretimin %80 ini ihraç etmiştir.

Profal Alüminyum, Mevcut kalıp birikimi ile standart, özel ve aksesuar profilleri üretimin her aşamasında kalite - kontrol anlayışını sürdürerek üretmektedir.

Profal Alüminyum alüminyum ekstrüzyon konusunda yatırımlarını devam ettirmekte olup, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kapasitesini ve üretimini artırarak büyümeyi hedeflemektedir.

Hafif metal olan alüminyumun, extrüzyonu karmaşık kesitli parçaların üretiminde büyük avantajlar sağladığı, aynı zamanda fiyat / verim orantısı açısından vazgeçilmez olduğunu ve sorunsuz işlenebilirliği hatırlatılarak, hassasiyet isteyen özel tüm projelerinizde alüminyum profil ihtiyaçlarınız için siz değerli müşterilerimizi davet ederiz.

Tel : +90 (362) 266 5260   Fax : +90 (362) 266 5264   E-Posta : profal @ profal.com.tr